Black Friday зделка! Одморете се во Крушево! 50% попуст на ноќевање во "Вила Павиа" во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Black Friday зделка! Одморете се во Крушево! 50% попуст на ноќевање во "Вила Павиа" во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден.

img

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Купени : 42

 • ул. Кочо Миленку бр.12 Крушево, Macedonia (Македонија), 7550

 • 078 435 886, 075 245 724

 • [email protected]

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2015 до 30.12.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да купите купон задолжително информирајте се за слободни места во вилата 
 • За празникот Богородица потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите два купони
 • Може да комбинирате повеќе купони за подолг престој

Опис

Централно лоцирана во Крушево, Вила Павиа ви нуди прекрасен амбиент и поглед кон целиот град.

Во склоп на Вила Павиа можете да уживате во прекрасниот двор, со летниковец и ѕидана скара.

Вилата располага со двокреветни и четвороктеветни соби, кои се опремени со сопствено греење, комплетно опремена кујна со фрижидер, прибор за јадење и мини шпорет, сопствена бања со туш кабини, кабелска ТВ како и бежичен интернет низ целата вила.

Многу ресторани, кафетерии и продавници Ви се на само 5 минути од вилата.

Езерото во Крушево, Македониумот, спомен куќата на Тоше Проески и многу други знаменитости се наоѓаат во близина на вилата.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ