Купон од 69 ден. со кој добивате 40% на есенска и мината колекција, 30% на нова зимска колекција во Sport M, City Box, Adidas Store и Urban X Store, 50% на мината ски колекција и 20% на веќе намалени цени во Sport M Outlet

Купени: 8271

 • Sport M - Ramstore Mall

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Sport M - ТЦ Беверли Хилс и Аутлет –ТЦ Беверли Хилс

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Sport M - Тетово

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Sport M - Гостивар

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Sport M - Охрид

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Sport M - Струмица

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Спорт М - Велес

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Спорт М - Кавадарци

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Sport M - Струга

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Adidas store - ГТЦ

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Adidas store - Skopje City Mall

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Adidas store - Тетово

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Adidas store - Гостивар

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Adidas store - Струмица

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Adidas store - Кавадарци

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Центар на Охрид (Стара Чаршија), Кеј Македонија бб, Охрид

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Urban X store (Skopje City Mall - први кат)

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

 • Sport M Визбегово

  Одведи ме таму

  Sport M Визбегово

  info@sport-m.com.mk

 • City Box Јадранска Магистрала 139 (во склоп на Аутлетот во Визбегово)

  Одведи ме таму

  +389 2 3078 545

  info@sport-m.com.mk

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате:

 • 50% на мината ски колекција во Sport M Outlet (скии, панталони, јакни, наочари, кациги, стапчиња)
 • 40% на есенска и мината колекција во Sport M, City Box, Adidas Store и Urban X Store
 • 30% на нова зимска колекција во Sport M, City Box, Adidas Store и Urban X Store
 • 20% на сите останати производи со веќе намалени цени во Sport M Outlet

* Попустот важи за брендовите: Adidas, Nike, Puma, 4F, Hi-Tec, Salomon, Color Kids, Reebok, Lacoste, Vans, Fila, Five Seasons, Atomic, Under Armour, Darkwood, Colmar, Speedo и многу други

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.11.2018 до 30.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на Sport М, City Box​, Adidas Store, Urban X Store и Sport M Outlet!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Sport M
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот неможе да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците

Опис

Спорт М е компанија која што е лидер на пазарот со спортска опрема и обувки и 14 години се стреми на своите потрошувачи да им обезбеди добар и квалитетен производ и најдобра услуга по најпристапни цени.

Новитет во работењето е стартување со онлајн продажба како дел од заложбата и обврската да се следат модерните глобални трендови во е-трговијата. Македонските потрошувачи сега ќе можат со само неколку клика да ги нарачаат производите или пак да погледнат дел од понудата на производи што ја нудиме и со тоа да го заменат традиционалното пазарување во продавниците.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.