Одмор и забава во Гевгелија (24.11-28.12.2022)! Промотивна цена за ноќевањe за две лица сo појадок, ручек и вечера + користење на СПА центар + ваучери за маси и slot машини + тикети за лотарии во Apollonia Casino Hotel & Spa 5*

Цена од

12338 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 12

 • ул. Гевгелиски партизански одред 1, Гевгелија

  Одведи ме таму

  034 213 300, 034 213 222

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

FB ноќевање за 2 лица + СПА + ваучери за маси и slot машини до 110 € + тикети за лотарии 12,338 ден. (199 еур)

Понудата е за две лица и во истата е вклучено: 

 • Ноќевање со појадок, ручек и вечера во казино ресторанот 
 • Промо ваучери за игра на slot машини со вкупна вредност од 110 €
 • Тикети за лотарии и неограничен пијалок
 • Користење на СПА центар (џакузи, базен, парна бања, сауна) 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.11.2022 до 28.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот на 034 213 222
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Apollonia Casino Hotel & Spa 5* e во шведска сопственост и работи како хотел и казино од 1984 година. Пријатната атмосфера и беспрекорната услуга ќе ве освојат од првиот момент. Нудиме бесплатен влез, пијалоци и вкусно A la Carte мени секој ден. Влезот е дозволен само за лица на возраст од 18 и повеќе години.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.