Black November во Arthurs! Купон од 79 денари со кој добивате до 50% на веќе намалените производи и до 30% на новата колекција обувки и облека од брендовите CONVERSE, VANS, BUFFALO, DR. MARTENS, LOMER или PALLADIUM

Цена

79 ден.

Купени: 2264

 • City Mall (1ви Спрат), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3080 460

 • ТЦ Беверли Хилс (приземје), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3127 317

 • ГТЦ (приземје), Скопје

  Одведи ме таму

  02 3120 149

 • East Gate Mall (локал К1.44)

  Одведи ме таму

  02 3110 130

Добивате

Купон од 79 денари со кој добивате до 50% на веќе намалените производи и до 30% на новата колекција обувки и облека и тоа:

 • CONVERSE (20-30% на сите производи, од новата колекција и на веќе намалените производи до 50%)
 • VANS (20% на сите аксесоари од новата колекција, 30% на облека и обувки од новата колекција и дополнителни 20% на веќе намалените производи до 50%)
 • BUFFALO (30% на сите производи од новата колекција и дополнителни 20% на веќе намалените производи до 30%)
 • DR.MARTENS, LOMER и PALLADIUM (15% на новата колекција и 20% дополнителен попуст на веќе намалените до 30%) 
 • KAPPA (30% дополнителен попуст на веќе намалените производи до 50%)

*Kупонот важи за попуст за во физичките продавници на Arthurs или онлајн на http://shop.arthurs.com.mk

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2022 до 30.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите продавници на Arthur's
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони 
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Arthur's
 • Понудата важи и за онлајн купување преку веб страната http://shop.arthurs.com.mk
 • Потребно е да се регистрирате на веб страната и при креирање на нарачката во полето КОМЕНТАР да го внесете купон и ПИН кодот
 • За доставата на производите се доплаќа 130 ден. при приемот на нарачката 
 • Доставата се врши во рок од 2 до 3 работни дена
 • Плаќањето во целост се врши при испорака на нарачката
 • Дополнителниот попуст се пресметува пред самото плаќање на производите
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.