Уживање во поинаква атмосфера! До 53% попуст на наргиле + чипс, салеп, цедевита (за 4 лица) или смути по избор од Black Shisha

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

130 ден.

Попуст

24%

Заштеда

31 ден.

Преостанато време

Купени: 9

 • Bulevar Partizanski Odredi 40, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 494 949

  blackshisha313@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Смути по избор 130 ден. 99 ден.
Наргиле + чипс (до 4 лица) 500 ден. 250 ден.
Наргиле + салеп (за 4 лица) 900 ден. 450 ден.
Наргиле + цедевита + чипс (за 4 лица) 740 ден. 350 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.03.2020 до 10.04.2020
 • Kупонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи во петок, сабота и недела после 19 часот

Опис

За компанијата

Специфичен амбиент, поинаква атмосфера, уживање кое секој мора да го почуствува!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.