- 12%

12% попуст на MS BLACK WIDOW Silent Fans PRO Куќиште + 1 година гаранција

4100 ден.

3590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Формат: Midi Tower
 • Подржана плоча: ATX
 • 5,25″ Надворешен слот: 1
 • 3,5″ Надворешен слот: 0
 • 3,5″ Внатрешен слот: 2
 • 2,5″ Внатрешен жлеб: 3
 • USB: 2
 • USB 3.0: 2
 • Audio In/Out: 1
 • Звучна изолација
 • Материјал: SPCC 0.7 mm
 • Компатибилност:
 • MBO: поддржува ATX, mATX, ITX, E-ATX сервер: VGA: поддржува графички картички до 415 mm
 • Максимална висина на вентилаторот на процесорот: 175 mm PSU: поддржува надворешна моќност до 200 mm во должина FANS: поддржува 5 вентилатори: предни 2 x 12 cm/ 2 x 14 cm; заден 1 x 12 cm; горен 2 x 14 cm
 • 14 cm Water Cooling: поддржува инсталација на цевки за ладење вода во должина од 230 mm

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.01.2020 до 05.02.2020

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.