99% попуст на оnline курс за изучување на почетен англиски јазик во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од British Language Centre во вредност од 38 068 ден. (614 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

38068 ден.

Попуст

99%

Заштеда

37572 ден.

Купени: 82

 • Long Point Road Horsford’s Business Centre PO Box 853, Suites 5 & 6 Charlestown, West Indies Saint-Christophe & Nevis

  Одведи ме таму

  service.en@blc4u.com

Добивате

Online курс за учење на англиски јазик

 • Времетраење: 6 месеци
 • По завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.03.2020 до 31.12.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Provide voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот, а во полето Provide security code внесете го пинот на купонот
 • По завршувањето на курсот добивате сертификат кој е признаен од врвни интернационални компании како IBM, Coca-Cola, DHL, Procter & Gamble, LG, Hyundai, Deutsche Bank, Peugeot, Dell, KLM / Air France, Philips, BMW, Nestle, Sanofi Aventis и други
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Програмите за курсевите се признати од неколку реномирани институции како British Language Centre, International Examination Centre for London Chamber of Commerce and Industry, TRINITY College London, The European Language Certificates TELC, and PEARSON (Financial Times Group) како и светски компании, меѓу кои IBM, Coca-Cola и LG
 • За дополнителни информации обратете се на email: service.en@blc4u.com

Опис

Предности на online курсот:

 • Бесплатен тест за проверка на нивото на познавање на јазикот
 • Индивидуален распоред на следење на онлајн курсот
 • Неограничен број на симулации, статии и дијалози, текстови за проверка и теоретски вежби
 • Вклучен извештај за вашиот напредок
 • За успешно комплетирање на курсот се добива сертификат во електронска форма

Почетниците во изучување на англискиот јазик можат да го следат онлајн курсот од BLC4U.com кој ја нуди истата програма како и јазичните курсеви понудени од страна на Британските Јазични Центри ширум Европа. Програмите за курсевите се признати од неколку реномирани институции како British Language Centre, International Examination Centre for London Chamber of Commerce and Industry, TRINITY College London, The European Language Certificates TELC, and PEARSON (Financial Times Group) како и светски компании, меѓу кои IBM, Coca-Cola и LG

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.