19% попуст на рачен блендер/пасатор inox Iskra HB-01S + бесплатна достава 1 година гаранција од Крусел во вредност од 1550 ден. по цена од 1249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

19% попуст на рачен блендер/пасатор inox Iskra HB-01S + бесплатна достава 1 година гаранција од Крусел во вредност од 1550 ден. по цена од 1249 ден.

Цена

1,249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,550 ден.

Попуст

19%

Заштеда

301 ден.

Купени : 1

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • info@krusel.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Рачен блендер/пасатор inox Iskra HB-01S 

 • бесплатна достава
 • 1 година гаранција

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од главниот магацин на Крусел на бул. Борис Трајковски бб (до Лукоил) од пон до пет. од 08:30 до 16:30 часот
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

Карактеристики на производот:

 • 2 брзини 
 • Нож од нерѓосувачки челик 
 • Ергономски дизајн 
 • Димензии (mm): 400 x 103 x 103 
 • Нето тежина: 0,65 kg 
 • Бруто тежина: 0,86 kg 
 • Jaчина 200 вати
 • INOX
 • 1 година гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ