39 ја следат оваа компанија


img

- 17%

17% попуст на мултифункционален блендер ELECTROLUX ESTM3300 + 2 години гаранција

3000 ден.

2490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 600W
 • Должина на кабел 1.2м
 • 2 брзини
 • BPA материјал на долен дел од рачниот блендер
 • Додатен наставак за мешање
 • Чаша за мерење 600 ml
 • Ножеви за сечење од нерѓосувачки челик
 • Бело-сива боја

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.