SENCOR Блендер SBL 3207GG + 2 години гаранција

2450 ден.

2140 ден.

Шифра:

300000001439
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: пастелно зелена
 • 2 сада за блендирање(0,6 l 0,3 l)
 • Моќност на моторот (max): 600 W
 • Лесно за чистење
 • Садовите освен за блендирање служат и за транспортирање на смудито
 • Ножевите се од висококвалитени нерѓосувачки челик од титаниум:
  -оневозможуваат загуба на витамините
  –штитат од оксидација на нутри смудито
 • Тивка работа (SilentPower)
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.