39 ја следат оваа компанија


- 11%

SENCOR Блендер SBL 3272RD + 2 години гаранција

2900 ден.

2580 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

300000001440
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црвена
 • Број на брзини за лесно ракување: 2 (0/1/2/импулс)
 • Волумен на садот: 0,8 l
 • Инокс ножеви х2
 • Функција за дробење на мраз
 • Погоден и за Smoothie
 • Капак со отвор за дополнување
 • Додаток за сецкање на тревки и зачини
 • Гумени додатоци кои не се лизгаат
 • Моќност на моторот (max): 250 W
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.