50% попуст на IPEGA Bluetooth гејмпад за смартфон во вредност од 3000 ден. по цена од 1499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на IPEGA Bluetooth гејмпад за смартфон во вредност од 3000 ден. по цена од 1499 ден.

Цена

1,499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,501 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Bluetooth гејмпад за смартфон IPEGA


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производ:

 • Ексклузивна платформа за игри
 • Компатибилен со сите смартфони, таблети, како и со Android TV
 • Вграден телескопски држач за мобилен телефон не поголем од 6 инчи
 • Bluetooth 3.0, опсег 6-8 метри
 • User-friendly софтвер 
 • Вградена литиумска батерија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ