Уживајте во перфектен звук! 12% попуст на bluetooth слушалки во боја по избор од Рувекс во вредност од 990 ден. по цена од 872 ден.

Цена

ден.

ден.

Боја Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

990 ден.

Попуст

11%

Заштеда

118 ден.

Купени: 4

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

SBox bluetooth слушалки во боја по избор:

 • Црвена
 • Црна

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 08.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

HEADSET SBOX Bluetooth HS-BT890 Black/Red
Стил: Bluetooth 
Фреквенција: 18 Hz - 20 KHz
Осетливост: 116±3dB
Отпор: 32 Ohm
Bluetooth фреквенција: 2400Hz - 2483,5MHz
Интерфејс: Bluetooth 4.1
Микрофон: Yes
Wireless контролирање: Yes
Изолација на звук: CVC 6.0
Далечина на преносливост: 10m 
Капацитет на батерија: 250mAH
Stand-by време: 100hrs
Време за користење: 3-5hrs
Време за полнење: 2hrs
Боја: Црна/Црвена
Материјал: Пластика

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.