7 ја следат оваа компанија


Bluetooth преносен звучник (Wireless + Stereo Sound) TG-526

1500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • Ул. Цветан Димов бб

  Одведи ме таму

  070 252 525

  info@ledikom.mk

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1800 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 252 525
 • Види ја продавницата на Ledikom овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Продажба на мобилни телефони, аксесори и сервис за мобилни телефони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.