JBL T115 BT In-ear Bluetooth слушалки во боја по избор + 1 година гаранција

1990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Бела 1,990 ден.
Црна 1,990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Технички спецификации:

 • Должина на кабел: 80cm
 • Тежина на производот: 16.2g
 • Материјал: силикон
 • Bluetooth version: 4.0

Батерија:

 • Опсег на реакција на динамична фреквенција: 20 - 20 kHz
 • Вид на батерија: Polymer Li-ion Battery (3.7V, 120mAh)
 • Времетраење на полнење: 2.0
 • Брзина на полнење: 2.0
 • Времетрање на зборување: 6.0
 • Bluetooth профил: HFP v1.5, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.5
 • Bluetooth моќност: 0~4 dbm
 • Bluetooth фреквенција: 2.402GHz-2.48GHz
 • Bluetooth модулација: GFSK, DQPSK, 8-DPSK

Предности:

 • JBL Pure Bass Sound
 • Flat Cable
 • Rechargeable battery
 • In-ear
 • Speed charge
 • Built-in Microphone
 • Wireless
 • Hands Free Call
 • Siri/Google Now
 • Bixby

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.