Звучник Trust Wireless Bluetooth Speaker Dixxo Go во боја по избор + 1 година гаранција

2250 ден.

1999 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Боја: сив 2,250 ден. 1,999 ден.
Боја: црвена 2,250 ден. 1,999 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црвена и сива
 • Излезна моќност (peak) 6 W
 • Излезна моќност (RMS) 3 W
 • 360° LED светло во повеќе бои и различни ефекти кои се менуваат по ритамот на музиката
 • Поврзаност со Bluetooth
 • AUX влез 3,5 mm
 • Micro SD card
 • 10 m бежичен Bluetooth домет
 • Интегриран MP3 плеер за слушање музика од SD card
 • Копчиња за јачина на звук, светло, on/off
 • Гумена заштита
 • Батерија за полнење
 • Работа на звучникот до 8 часа
 • Димензии: 11 x 6,4 x 6,4 cm
 • Тежина: 160 g

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.