Беспрекорен звук! 12% попуст на bluetooth звучник во боја по избор од Рувекс во вредност од 595 ден. по цена од 524 ден.

Цена

ден.

ден.

Боја Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

595 ден.

Попуст

11%

Заштеда

71 ден.

Купени: 1

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

SBox bluetooth звучни во боја по избор:

 • Црна
 • Сина
 • Бела
 • Црвена
 • Виолетова

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 08.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • ​​​​​​​

Опис

Bluetooth speakers SBOX
Јачина: 3W
Bluetooth: 2,1 + ERD
Фреквенција: 20Hz - 20kHz
Јачина на сигнал: 65dB
Достапност на звук: up to 10 M
Јачина на работење: 3,7 - 4,2V
Јачина на полнење: USB DC 5V
FM фреквенција: 87 - 108Mhz
Материјал: Metal/Plastic
Батерија: Rechargeable Li-ion 300 mAh
Подржува: FM, micro SD картичка, Line-in, hands-free,2 во 1 кабелче за полнење
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.