- 12%

Bluetooth водоотпорен звучник со специјални светлосни ефекти и опција за полнење smartphone

2500 ден.

2200 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

  • ул. Цветан Димов бб

    Одведи ме таму

    072 677 677, 02 2640 046

    info@ledikom.mk

Опис

Bluetooth водоотпорен звучник со светлосни ефекти и опција за полнење smartphone

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.