35% попуст на Bluetooth звучник во боја по избор од Мегамобил во вредност од 700 ден. по цена од 456 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

35%

Заштеда

244 ден.

Купени: 1

 • ул. Владимир Комаров бр.36-2/5

  Одведи ме таму

  02 2460 385

  megamobil@megamobil.com.mk

Добивате

Bluetooth звучник во боја по избор:

 • Црна
 • Сина
 • Црвена
 • Розева
 • Бела

*Изборот на боја е според моменталната достапност

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.12.2018 до 13.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребна претходна резервација
 • Производот се подигнува од продавницата на Мегамобил
 • Изборот на боја е според моменталната достапност

Опис

Карактеристики:

 • Мал и лесно пренослив дизајн
 • Bluetooth подршка, AUX приклучок
 • Висока прецизност на звук
 • Батерија: 330 mAh
 • Далечина за примање команди ≤10m
 • Слот за картичка: Да
 • Активно време: >80мин.
 • Време на полнење: 2 часа
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.