41 ја следат оваа компанија


- 21%

VIVAX Bluetooth звучник BS-100 во боја по избор + 1 година гаранција

2400 ден.

1890 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Интерфејс: Bluetooth 3.0
 • Моќност: 1 x 1 W + 1 x 18 W RMS
 • Батерија: 3000 mAh
 • Димензии (приближно): ширина 29 cm x длабочина 13,2 cm x висина 14 cm
 • FM / AM радио
 • AUX влез
 • USB влез за репродукција и полнење на телефонот
 • Можност до 8 часа уживање во музиката
 • Боја: сина и црвена
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.