- 30%

30% попуст на блузон fruit of the loom од Crafts.mk

1300 ден.

910 ден.

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

  • Печатење: Напред или Позади
  • Бои: црна, сива, црвена, тегет
  • Достапни големина: S, M, L, XL, XXL
  • Материјал: 80% памук, 20% полиестер, густина 280 гр./м2

* Напомена: Печатењето не може да биде фул колор. Можност за печатење само на контури во одредена боја

УСЛОВИ

  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Купонот може да се искористи до 25.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
  • Потребно е фотографијата или дизајнот кој го посакувате за принт, заедно со купоните да ги испратите на меил.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.