7 ја следат оваа компанија


Серум течна пудра - Bobbi Brown intensive skin serum foundation SPF 40

4555 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

BOBBI BROWN INTENSIVE SKIN SERUM FOUNDATION SPF 40, 30ml

Серум пудра за совршено негувана, блескава и здрава кожа. Креирана под процес на ладна фузија кој овозможува изглед полн со енергија и свежина. Висок заштитен фактор за комплетна заштита на кожата од изложеноста на штетните слободни радикали. Идеална за нормална до сува кожа.

Достапна во 8 нијанси.

Beige - светла, медиум со баланс на розови и жолти подтонови; за светол до среден тен.

Cool Sand - светла беж со розов подтон, за светол тен.

Ivory - многу светла со розов подтон; за многу светол тен.

Natural - медиум беж со баланс на жолти и розови подтонови; нијанса со малку повеќе жолт подтон, за среден тен.

Porcelan - екстра светла беж со баланс на розови и жолти подтонови, за многу светол тен. 

Warm Sand - светла беж со жолт подтон, за светол тен.

Warm Beige - светла до медиум беж со жолт подтон, за светол до среден тен.

Warm Ivory - многу светла беж со жолт подтон, за многу светол тен.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.