10 ја следат оваа компанија


Bobbi Brown - производи за нега на лице

790 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Борис Трајковски бр.286

  Одведи ме таму

  070 215 385; 071 248 883

  elizabeta.conevska@orbico.com, gjorgji.milosavljevski@orbico.com.mk

Опис

BOBBI BROWN VITAMIN ENRICHED FACE BASE

Најпродаваниот производ, крем и база во едно. Богата хидратантна текстура, напредна формула со комплекс од Шеа Путер, витамин Б, Ц и Е, кои се извор на богата хидратација, без ефект на мастење на кожата. Мирисот на грејпфрут и гераниум остава лесен, возвишен мирис на кожата. Со секојдневна употреба, кожата изгледа и се чувствува најдобро.

Достапен во 15ml и 50ml

BOBBI BROWN HYDRATING WATER FRESH CREAM, 50ml

Формула креирана со над 70% вода која овозможува лесно чувство на кожата и не содржи масла. Нашиот Hydrating Super Complex, вклучувајќи ја и хијалуронската киселина нуди 100 часа постојана хидратација. Идеална за дехидрирана кожа. 

BOBBI BROWN MAKEUP MELTER & CLEANSER, 150ml

Нежен пенест чистач за отстранување дури и на долготрајна и водоотпорна шминка. Креиран од природни состојки за дополнителна нега на Вашата кожа. Содржи алга екстракт за смирување на иритирана кожа. Идеален за нормална до мрсна кожа. Употреба: Добро протресете, потоа испумпајте ја посакуваната количина на суви раце и масирајте на суво лице, избегнувајќи го пределот околу очите. Отстранете го со вода.  

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2791005
 • Види ја продавницата на Орбико овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Орбико"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за парфеми, играчки, апарати за домаќинство, и апарати за нега на коса и тело. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.