До 75% попуст на пакет за слабеење по избор: 5 стимулации, 5 боди терм и 5 кавитации или 5 стимулации, 5 антицелулитни масажи и 5 кавитации + 2 гратис фенирања во салон за убавина Сандра Ексклузив

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4000 ден.

Попуст

75%

Заштеда

3010 ден.

Купени: 6

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје

  Одведи ме таму

  02 3211 594

Добивате

Опции на понудата:

5 стимулации, 5 боди терм и 5 кавитации + 2 гратис фенирања 4,000 ден. 990 ден.
5 стимулации, 5 антицелулитни масажи и 5 кавитации + 2 гратис фенирања 4,000 ден. 1,500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот може да се искористи во салонот во Центар

Опис

Времетраење на услугите:

 • 5 стимулации (времетрење на еден третман 20 мин.)
 • 5 боди терм (времетраење на еден третман 20 мин.)
 • 5 антицелулитни масажи (времетраење на една масажа 20 мин.)
 • 5 кавитации (времтраење на еден третман 30 мин.)

Козметичко фризерското студио „САНДРА ЕКСЛУЗИВ“ со своето 15 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) и нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.