До 75% попуст на пакет за слабеење по избор: 5 стимулации, 5 боди терм и 5 кавитации или 5 стимулации, 5 антицелулитни масажи и 5 кавитации + 2 гратис фенирања во салон за убавина Сандра Ексклузив

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

4000 ден.

Попуст

75%

Заштеда

3010 ден.

Купени: 5

 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела)

  Одведи ме таму

  02 3211 594

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје

  Одведи ме таму

  02 3211 594

Добивате

Опции на понудата:

5 стимулации, 5 боди терм и 5 кавитации + 2 гратис фенирања 4,000 ден. 990 ден.
5 стимулации, 5 антицелулитни масажи и 5 кавитации + 2 гратис фенирања 4,000 ден. 1,500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот може да се искористи во салонот во Центар
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Времетраење на услугите:

 • 5 стимулации (времетрење на еден третман 20 мин.)
 • 5 боди терм (времетраење на еден третман 20 мин.)
 • 5 антицелулитни масажи (времетраење на една масажа 20 мин.)
 • 5 кавитации (времтраење на еден третман 30 мин.)

Козметичко фризерското студио „САНДРА ЕКСЛУЗИВ“ со своето 15 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) и нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.