Летување во Бодрум, турскиот бисер на Егејот (15.06-21.06.2023)! Промотивна цена на пакет од 6 All Inclusive ноќевања + авионски превоз во MOONLIGHT HOTEL 3* од Voyager Touristic Service

Цена од

96243 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

101308 ден.

Попуст

5%

Заштеда

5065 ден.

Добивате

Понудата е за пакет од 6 All Inclusive ноќевања за број на лица по избор

Опции на понудата:

6 All Inclusive ноќевања во стандардна соба (2 возрасни + 2 деца до 12 год.) 101,308 ден. (1,634 еур)
96,243 ден. (1,552 еур)
6 All Inclusive ноќевања во стандардна соба (2 возрасни) 60,884 ден. (982 еур)
57,840 ден. (933 еур)

Понудата е за пакет од 6 All Inclusive ноќевања за број на лица по избор и вклучува

 • Користење на надворешен базен
 • Користење на лежалки и чадор 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2023 до 21.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни места преку e-mail или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 12:00 часот локално време
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Voyager е еден од брзите растечки и успешни туристички агенти во локалната туристичка индустрија. Без оглед на тешкотиите на туристичката индустрија во регионот, во последните неколку години компанијата прерасна во една од значајните компании на македонскиот туристички пазар. Има лиценца А издадена од Министерството за економија за тур оператор . Основана е во 2004 година од силните независни жени кои работеле претходно во овој бизнис, со лично искуство во оваа гранка, стремејќи се и постигнувајќи одлични резултати и создавајќи го својот бренд. Кога ги започнавме своите активности самостојно, VOYAGER ги концентрираше напорите за освојување на пазарот и за време компанијата го зголеми бројот на понудени услуги.

Денес компанијата е сигурен партнер на многу странски компании, амбасади и тур-оператори низ целиот свет што го прави VOYAGER клучен планер на туристичкиот пазар во Македонија и претпочитан деловен партнер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.