До 50% попуст на боење веѓи или трепки со Binacil боја по избор од брендот Wimpern Welle во студио Social Hair

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

900 ден.

Попуст

50%

Заштеда

450 ден.

Купени: 1

 • ул. Климент Охридски 20А/2

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Боењето на веѓи или трепки по избор е со специјални бои Binacil од брендот Wimpern Welle.

Опции на понудата:

Боење веѓи 900 ден. 450 ден.
Боење трепки 600 ден. 349 ден.

*Процесот на боење околу 20 минути а долготрајноста е до 8 недели од самата апликација. 

* Не предизвикуваат иритации и алергии. Процесот е безболен. 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.01.2019 до 15.02.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.