55 ја следат оваа компанија


img

- 60%

Боенка и бајка + дрвени боици

200 ден.

80 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Боенка и бајка + дрвени боици
 • Храбриот кројач
 • Црвенкапа
 • Мачорот во чизми
 • Грдото пајче
 • Пепелашка
 • Трите прасиња
 • Ивица и Марица
 • Снежана и седумте џуџиња
 • Заспаната убавица
 • Волкот и седумте јариња
 • Палче
 • Златокосата и трите мечки
 • Убавицата и ѕверот
 • Принцезата на зрно грашок
 • Волшевниот грав
 • Бременските градски музиканти
 • Запалка
 • Алиса во земјата на чудата
 • Симбад морепловецот
 • Аладиновата волшебна ламба
 • Пакување: 12 боици

Модел достапен во зависност од количините

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.