Релакс во најпосетуваната дестинација - Златибор (01.03 - 01.07.2020)! До 49% попуст на ноќевање во сместување по избор: наем на студио или апартман или дрвена куќарка во Apartmani Bohemia Centar или Obudojevica

Цена од

1116 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2170 ден.

Попуст

49%

Заштеда

1054 ден.
 • Zlatiborskih Pletilja 23, Zlatibor, Serbia

  Одведи ме таму

  +381658888921, +381658888941

  office@apartmanibohemia.rs

Добивате

Цената се однесува за наем на целото сместување во Апартмани Bohemia Centar или Апартмани Bohemia Obudojevica

Опции на понудата:

Ноќевање во студио 2,170 ден. (35 еур)
1,116 ден. (18 еур)
Ноќевање во апартман 2,790 ден. (45 еур)
1,550 ден. (25 еур)
Ноќевање во дрвена куќарка 2,790 ден. (45 еур)
2,604 ден. (42 еур)

*Со купување на купон добивате ваучер за попуст во Спа Центар Hedon и хотел Olimp по цена од 10 евра по лице за 3 часа користење

*Понудата не важи за Велигденските празници (17.04-21.04.2020) и за 1ви Мај (01.05-03.05.2020)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.03.2020 до 01.07.2020
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони 
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата не важи за Велигденските празници (17.04-21.04.2020) и за 1ви Мај (01.05-03.05.2020)
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Капацитет на студио: 2 лица
 • Капацитет на апартман/ дрвена куќарка: 2-4 лица
 • Во Vila Bohemia Obudojevica е дозволен престој со домашни миленици и вклучен е бесплатен паркинг
 • Вила Bohemia Centar се наоѓа кај шетачката зона во Центарот и не е вклучен паркинг од хотелот и нема можност за престој со миленици
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Дополнително со купонот добивате и дополнителен попуст на welness пакети и spa Hedona во хотел Olimp 
 • Во цената не е вклучена туристичката такса и за истата потребна е доплата директно во вилата:
 • За деца од 0 до 7 год не се плаќа такса
 • За деца од 7 до 15 год потребна е доплата за туристичка такса од 60 RSD на ден.
 • За возрани лица потребна е доплата за туристичка такса од 120 RSD на ден.
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Бохемија апартманите Златибор вклучуваат модерен луксуз со стил. Тие се лоцирани на Златибор, едно од најубавите места во Србија, кое е една од најпосетуваните туристички дестинации. Златибор е симбол на природата, добра храна, зимски магии и историја.

Становите се опремени со најсовремени стандарди.

Апартманите Бохемија се оддалечени 800 метри од центарот и езерото, но сепак тие се сместени во тивка околина во близина на планините. Приватниот паркинг е достапен за сите гости, како и убавата градина со градинарски мебел и скара. Секогаш можете да позајмувате книги од малата библиотека, а исто така има обезбедено и играчки за деца.

Златибор е планина од исклучителна убавина и се карактеризира со пријатна клима, благо поднебје, бујни пасишта пресечени од планински потоци и исполнетост со бујни борови дрвја поради што е и именувана истата.

Знаењето дека Златибор може да ги излечи луѓето од многу болести, особено оние што ги напаѓаат душата и телото, а истовремено и психоматските нарушувања е познато повеќе од 100 години. Лековитоста на оваа планина се рефлектира во благата климата којашто се наоѓа над 1000m. Тука се судираат планински и морски струи кои го забрзуваат лекувањето на белите дробови и срцевите заболувања, а особено болестите на тироидната жлезда и анемијата.

Малку надвор од планинскиот центар, можете да започнете авантура и да ги истражите убавината и живописноста на прекрасните манастири, некои од спомениците на историјата и културата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.