11 ја следат оваа компанија


Боја за руса коса - 100% чисто растителна

575 ден.

Шифра:

40180
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

100% чисто растителна

100% Природна. 100% Убава. 100% Индивидуална

 • Откријте го целиот спектар на природната убавина. Дајте и на вашата коса поклон од експресивна боја, свиленкаст сјај и волумен. Креирајте индивидуална нијанса или нагласување на индивидуална, долготрајна и особено нежна боја.
 • САНТЕ растителна боја за коса ја обложува вашата коса како заштитна глазура која во комбинација со вашата природна боја дава уникатни резултати.
 • ДОЛГОТРАЈНА, ПОВЕЌЕСТРАНА БОЈА. ЕКСТРА ВОЛУМЕН И ГРИЖА. ПОСЕБНО НЕЖНА. БЕЗ ПЕРОКСИДИ, АМОНИУМ ИЛИ ДРУГИ ХЕМИСКИ КОМПОНЕНТИ. БЕЗ СИНТЕТИЧКИ БОИ, МИРИСИ ИЛИ КОНЗЕРВАНСИ. ЧИСТО БОТАНИЧКА.

Употреба: За проба обојте само еден прамен. За подобри резултати препорачуваме користење на САНТЕ „Lava Power“ шампон за измивање на бојата. Погодна е за масна коса.

Содржи: 100 gr боја за коса, 1 пар на ракавици, 1 капа и упатсво за користење. Доволна е за една употреба за коса која е долга до раменици.  

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.