- 10%

Проточен бојлер со туш за бања ELDOM MIKS 6KW + 2 години гаранција

5200 ден.

4690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Eкономичен проточен бојлер за бања со туш
 • Димензии на производот: 180 x 250 x 100 mm
 • Работи на монофазна струја од 220/230V
 • Со 2 греачи (3.5KW-2.5KW)=6KW
 • ЕУ производ со докажан квалитет и безбедност
 • Топла вода за неколку секунди до 55 степени
 • До 4 литри топла вода во 1 минута
 • Притисок на вода над 1 бари
 • Не таложи бигор
 • Систем на вградена заштита
 • Се монтира на довод на вода во бања и туш кабина
 • Заштедува струја/време/пари/вода/простор
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.