3 ја следат оваа компанија


- 30%

TummyTox Booty Band

999 ден.

699 ден.

Опис

Изградете го задникот, тонирајте ги нозете и обликувајте ги бутовите со лентата за отпор направена од специјален текстил кој нема да се рашири. Сега, ајде да ги смениме рутините за вежбање засекогаш!

 • Материјалот е толку удобен што можете да го користите на гола кожа
 • Нема да се лизне или преврти благодарение на поширок дизајн и внатрешни гумени зафати
 • Напреден отпор – одличен за сите нивоа на градење задник
 • Совршен за вас ако не можете или не сакате да користите тегови

Суперarвездата меѓу лентите за отпор!

Знаете како некои девојки изгледаат неверојатно во хеланки? Сите оние модели на Инстаграм кои прават совршени слики од нивните задници? Сега ја знаете нивната тајна: лента за отпор! Но, некои ленти се подобри од другите …

Booty Band е цврст, издржлив и широк (7,5 см), така што нема да се тркала или да се лизга нагоре и надолу по нозете како обични ленти за вежбање! Се чувствува меко и пријатно на кожата и можете да го спакувате со вас каде и да одите!

Направен е од еластични влакна и висококвалитетен памук, така што ќе ја задржи својата форма. Може да го измиете во ладна вода за да биде секогаш чист свеж!

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1200 денари
 • Доплата од 130 денари за нарачки под таа сума
 • Време потребно за достава: 2-4  работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 218 959
 • Види ја продавницата на "Tummy Tox" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Нашата мисија е да ви ја обезбедиме целата поддршка што ви е потребна за да ги постигнете посакуваните резултати, но и да стекнете поголема самодоверба и повеќе енергија. Нашиот пристап е безбеден и нежен, со цел да направиме да се чувствувате добро во вашата кожа. Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да го негуваат вашето тело и дух. Навистина се надеваме дека ви се допаѓаат.

 

Производите на TummyTox за детоксификација и губење на вишок килограми беа внимателно дизајнирани за да ви помогнат да ги постигнете вашите цели на 100% природен начин. Ги препорачуваме на секој што сака да ги победи своите нездрави навики, да открие нови извори на енергија, да го исчисти своето тело од токсини, да се чувствува подмладен и да го подобри имунитетот.

Ние веруваме во лековитите својства на природните состојки и знаеме дека благосостојбата се стекнува кога нашето тело и ум се во хармонија. Ова е причината зошто развивме производи кои ја применуваат оваа идеја на предизвиците на современиот живот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.