До 34% попуст на кафе по избор + кокта или цедевита во Border Café

РАСПРОДАДЕНО

До 34% попуст на кафе по избор + кокта или цедевита во Border Café

Цена

59 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

90 ден..

Попуст

34%

Заштеда

31 ден..

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 9

Добивате

  • Еспресо или макијато + Кокта, цена: 90 ден. 59 ден.
  • Еспресо или макијато + Цедевита, цена: 80 ден. 59 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 11.12.2018 до 31.01.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Локалот се наоѓа во Порта Влае на Ул. Партизански Одреди бр. 149/1, локал 10 (кај бивши Корнер)
  • Понудата може да се користи до 19 часот

Опис

Искусете ја добрата забава и супериорната услуга со највкусното кафе и пијалок по ваш избор

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ