47% попуст на коктел по избор: Blackhead pineapple, Blackhead blueberry или Tequila Sunrise во Border Café во вредност од 150 ден. по цена од 79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

47% попуст на коктел по избор: Blackhead pineapple, Blackhead blueberry или Tequila Sunrise во Border Café во вредност од 150 ден. по цена од 79 ден.

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

47%

Заштеда

71 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Добивате

Коктел по избор: Blackhead pineapple, Blackhead blueberry или Tequila Sunrise


Услови

  • Купонот може да се искористи од 11.12.2018 до 31.01.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Локалот се наоѓа во Порта Влае на Ул. Партизански Одреди бр. 149/1, локал 10 (кај бивши Корнер)

Опис

Border Cafe - добро познато место со ново име и нов менаџмент! Искусете ја добрата забава и супериорната услуга. 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ