46 ја следат оваа компанија


BOSCH Аголна брусалка GWS 750-125 + гаранција (1 + 2 години)

5000 ден.

4499 ден.

Шифра:

1800000000158
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 720 W
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 11.000r/min
 • Дијаметар на диск: 125 mm
 • Тежина: 1.9 kg
 • Должина: 270 mm
 • Висина: 100 mm
 • Пакетот содржи: дополнителна рачка, затегнувачка навртка, штитник
 • 1 + 2 година гаранција за физички лица и правни лица

Регистрација за + 2 години гаранција

За да добиете + 2 години гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.