BOSCH Косилка електричен тример ART во модел по избор + ГАРАНЦИЈА (2 + 1 година)

4400 ден.

3799 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

1800000000148
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Косилка електричен тример BOSCH 280W ART 23 SL

 • Моќност: 280 W
 • Пречник на сечење: 23 cm
 • Број на обртаи:  12500 о/мин
 • Струна за сечење: 1,6 mm x 4 m
 • Тежина: 1.7 кг
 • Производот е со кабел
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Косилка електричен тример BOSCH 280W ART 26 SL

 • Моќност: 280 W
 • Пречник на сечење: 26 cm
 • Број на обртаи:  12500 о/мин
 • Струна за сечење: 1,7 mm x 4 m
 • Тежина: 1.7 кг
 • Производот е со кабел
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Косилка електричен тример BOSCH 280W ART 24 SL

 • Моќност: 400 W
 • Пречник на сечење: 24 cm
 • Систем на сечење: автоматски
 • Струна за сечење: 1,7 mm x 4 m
 • Тежина: 2.4 кг
 • Производот е со кабел
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do 

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 13.03.2019 до 11.04.2019

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.