46 ја следат оваа компанија


BOSCH Батериски одвртувач Easy drill 12 + гаранција (2 + 1 годинa)

5000 ден.

4299 ден.

Шифра:

1800000000162
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Број на вртежи во празно: од 0 – 700 min-1
 • Максимален вртежен момент: 15 Nm
 • Напон на батерија: 12 V
 • Капацитет на батерија: 1,5 Ah
 • Тежина со батерија: 0,9 kg
 • Максимално дупчење во дрво: 6 mm
 • Максимален дијаметар на дупчење во челик: 6 mm
 • Дијаметар на завртката, максимално: 6 mm
 • До 150 штрафови со една полна батерија
 • Литијум-јонска технологија
 • (Electronic Cell Protection – ECP)
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 годинa гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.