BOSCH Блендер MMBM 7G3M + 2 години гаранција

5900 ден.

4990 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Ексклузивен дизајн
 • Куќиште од нерѓосувачки челик
 • Стакло сад ThermoSafe
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Шишиња 2Go , благодарение на нив, ќе уживате во свеж пијалак или сок насекаде
 • Сад со капацитет од 0,6 l
 • Нож од нерѓосувачки челик
 • Моќност на моторот (max): 350 W
 • 1 стакл.сад 2сада од пластика
 • Боја:инокс
 • LED позадинско осветлување

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.