46 ја следат оваа компанија


BOSCH Електропневматски чекан PBH 2100 RE + гаранција (2 + 1 годинa)

6700 ден.

5799 ден.

Шифра:

1800000000163
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 550 W
 • Максимална енергија на удари:  1.7 J
 • Број на удари: 0 – 5.800 bpm
 • Номинален број на обртаи: 0 – 2.300 o/min
 • Тежина: 2.2 kg
 • Должина: 38.4 cm
 • Висина: 37.3 cm
 • Ширина: 10.7 cm
 • Максимално дупчење во челик: 13 mm
 • Максимално дупчење во бетон: 20 mm
 • Максимално дупчење во дрво: 30 mm
 • Пакетот содржи: пластична кутија, граничник за длабочина на бушење, дополнителна рачка
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

 

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.