BOSCH Електропневматски чекан PBH 2100 RE + гаранција (2 + 1 годинa)

6700 ден.

5799 ден.

Шифра:

1800000000163
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 550 W
 • Максимална енергија на удари:  1.7 J
 • Број на удари: 0 – 5.800 bpm
 • Номинален број на обртаи: 0 – 2.300 o/min
 • Тежина: 2.2 kg
 • Должина: 38.4 cm
 • Висина: 37.3 cm
 • Ширина: 10.7 cm
 • Максимално дупчење во челик: 13 mm
 • Максимално дупчење во бетон: 20 mm
 • Максимално дупчење во дрво: 30 mm
 • Пакетот содржи: пластична кутија, граничник за длабочина на бушење, дополнителна рачка
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

 

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.