- 26%

BOSCH Фен PHD 2511 + 2 години гаранција

2000 ден.

1490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја:црна
 • Посебни одвоени копчиња за бирање на силата и температурата
 • Двостепенско индивидуално бирање на силата на сушење
 • Тристпенско бирање на температурата
 • Комбиниран клизен регулатор за бирање на силата на сушење за индивидуално подесување
 • Одвоена “cool” типка за фиксирање на фризурата
 • Кукица за обесување
 • Заштита од прегрејување
 • Додаток за трајна
 • Млазница за трајна
 • Приклучна сила : 1800 W
 • Димензии (v x š x d): 80x170x250 mm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.