- 16%

BOSCH Фигаро за коса PHA 2302 + 2 години гаранција

2500 ден.

2090 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја: црвена
 • 2 степени на температура 350 / 700 W
 • Одвоена “cool” типка за фиксирање на фризурата (180 W)
 • Кукица за закачување
 • Заштита од прегрејување
 • Помагало за одложување
 • Керамички премаз на основата на четките
 • Округла четка со мешани четкици
 • Округла четка со извлекувачки четкици за полесно обликување на подвиткувањата
 • Приклучна сила : 700 W

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.