46 ја следат оваа компанија


BOSCH Kружна циркуларна пила PKS 55 + гаранција (2 + 1 годинa)

7000 ден.

5849 ден.

Шифра:

1800000000165
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1.200 W
 • Димензии на кружен пила со нож: 160 mm
 • Дијаметар на отвор на кружна пила: 20 mm
 • Број на обртаи (без оптеретеност): 5.600 o/ min
 • Плоча за мерење и прецизност: 153 x 288 mm
 • Штитник: алуминиум
 • Тежина: 3.9 kg
 • Максимална длабина на рез 90° : 0 – 55 mm
 • Максимална длабина на рез 45° : 0 – 38 mm
 • Пакетот содржи: паралелен граничник
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.