46 ја следат оваа компанија


BOSCH Линијски ласер PLL 360 Set + гаранција (2 + 1 годинa)

10990 ден.

Шифра:

1800000000168
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дијаметар на работен опсег: 20 m
 • Ласерски диоди: 635 nm
 • Класа на ласер: 2
 • Самонивелирачко време: 4 s
 • Опсег на нивелирање: ± 4 °
 • Точност: ± 0,4 mm/m
 • Навој на статив: 1/4″
 • Тежина: 0,5 kg
 • Батерија: 4 x 1,5-V-LR6 (AA)
 • Пакетот содржи: заштитна ташна, статив
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.