BOSCH Линијски ласер UNIVERSALLEVEL 2 SET + гаранција (2 + 1 годинa)

5390 ден.

Шифра:

1800000000169
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Работен опсег на ласерска линија: 10 m
 • Работен опсег на ласерска точка: 10 m
 • Ласерска диода, ласерска линија: 650 nm
 • Ласерска диода, ласерска точка: 635 nm
 • Ласерска класа: 2
 • Самонивелирачко време: 4 s
 • Опсег на нивелирање: ± 4 °
 • Во отворен агол: 120 °
 • Точност: ± 0,5 mm/m
 • Навој на статив: 1/4″
 • Тежина: 0,46 kg
 • Батерија: 3 x 1.5 V LR6 (AA)
 • Пакетот содржи: 1.1 m алуминиумски статив, батерии, торба
 • 2 + 1 година гаранција за физички лица
 • 1 година гаранција за правни лица

Регистрација за + 1 година гаранција

За да добиете + 1 година гаранција како физичко лице, потребно е овој алат да го регистрирате во рок од 4 месеци по датумот на купување, на соодветната веб страна на Bosch https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.