46 ја следат оваа компанија


- 36%

BOSCH Мелница за кафе МКМ 6003 + 2 години гаранција

2000 ден.

1290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја : црна
 • Моќност на моторот (max): 180 W
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Подесив степен на мелење од фино до зрнасто
 • Лесно управување
 • Висок сигурносен стандард
 • Сигурносен капак кој не дозволува апаратот да почне да работи доколку не е правилно затворен
 • Проѕирен капак,кој може да се гледа мелењето на кафе

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 17.04.2019 до 24.04.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.