46 ја следат оваа компанија


BOSCH Миксер MUM 4405 + 2 години гаранција

4690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 400 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 4
 • Капацитет на садот 3,9l / максимална количина на тесто (тесто со квасец) 2,7kg (1kg брашно со додатоци)
 • Повеќенаменска рачка со посебен погон и 3 степени погон за оптимизирање на сила
 • Значително лесен за употреба поради ергономската повеќенаменска рачка
 • Вакумски ногарки за поголема стабилност
 • Полица за сместување на кабел, поради што задната страна е мазна и исклучително лесна за чистење
 • Поклопец за погон на миксерот и додатниот прибор
 • Можност за проширена употреба на додатниот прибор; MUZ4ER1 сад за мешање од инок; MUZ4KR3 пластичен сад MUZ4MX2 додаток блендер од пластика; МUZ4MX3 блендер од стакло; MUZ4ZP1цедилка за аргуми и MUZ4 FW101 месорезница
 • Голема сигурност поради заштита од преоптерување
 • Пластичен сад за мешање
 • Прозирен заштитен поклопец
 • Лопатки за месење и матење
 • Димензии: 300 x 390 x 300 mm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.