47 ја следат оваа компанија


- 15%

BOSCH Миксер MFQ 36450S + 2 години гаранција

3500 ден.

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја: бела/светло сива
 • Тивок и лесен
 • 5 работни брзини
 • Приклучна сила: 450 W
 • 1 чаша за сецкање
 • додаден нож за лед
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • Тежина: 1,4 кг

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.