- 12%

BOSCH Мултипрактик MCM 4100 + 2 години гаранција

7000 ден.

6190 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 800 W
 • Пластичен проѕирен сад (1,25 л) за сецкање и матење
 • Ренда, блендира,цеди сок од аргуми
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Место за кабел
 • Димензии:
  -Тежина (kg): 4.300
  -Висина (cm): 39,00
  -Ширина (м): 24.00
  -Длабочина (cm): 21,50
 • 4 додатици
 • Мултифункционален нож од нерѓосувачки челик

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.