53 ја следат оваа компанија


BOSCH Парна станица TDS 2140 + 2 години гаранција

10500 ден.

8990 ден.

Преостанато време

Опис

 • Притисок до 4.5 bar
 • Ultimate 220 g млаз од пареа за рамнење на тврди брчки
 • Константен PulseSteam: 110 g/min
 • Моќ: 2400 W
 • PalladiumGlissée плоча
 • Eco опција
 • i-Tempi-Temp: перфектна комбинација на пареа и температура за сите видови ткаенини
 • Calc’nClean Easy ефикасна програма за отстранување на каменец од пеглата
 • Голем 1.5 l резервоар
 • Систем за автоматско гаснење

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.